Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.8) - en to ta translation catalogue (18 entries)

en: Register
ta: பதிவு செய்

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Confirm
ta: உறுதிசெய்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Action
ta: செயல்

en: Login
ta: உள் நுழை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Save
ta: சேமி

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு
