Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Value
ast: Valor

en: Confirm
ast: Confirmar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Edit
ast: Editar

en: Password
ast: Clave

en: Settings
ast: Preferencies

en: Save
ast: Guardar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Allow
ast: Permitir

en: Deny
ast: Torgar
