Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Value
sq: Vlera

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo
