Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (2.0.9) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Value
th: ค่า

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Back
th: กลับ

en: Save
th: บันทึก

en: Email
th: อีเมล

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Query
th: สอบถาม
