Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.20) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Register
el: Εγγραφή

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Save Settings
el: Αποθήκευση Ρυθμίσεων

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Query
el: Ερώτημα

en: Customer ID
el: Α/Α πελάτη
