Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.20) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Register
fr: S'inscrire

en: Support
fr: Assistance technique

en: Settings
fr: Paramètres

en: Back
fr: Précédent

en: Update
fr: Mettre à jour

en: Email
fr: Courriel

en: Email Address
fr: Adresse de courriel

en: Save Settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: API Key
fr: Clé d'API

en: Phone
fr: Téléphone

en: General Settings
fr: Paramètres globaux

en: Phone number
fr: Numéro de téléphone

en: Query
fr: Requête

en: Customer ID
fr: Identifiant (ID) du client

en: NEXT
fr: SUIVANT
