Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.20) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Register
te: నమోదు చెయ్యు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Back
te: వెనక్కి

en: Update
te: తాజాకరించు

en: Email
te: ఈమెయిలు
