Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.21) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Register
fi: Rekisteröidy

en: Settings
fi: Asetukset

en: Back
fi: Takaisin

en: Update
fi: Päivitys

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Email Address
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Phone
fi: Puhelin

en: General Settings
fi: Yleiset asetukset

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Query
fi: Kysely

en: Customer ID
fi: Asiakastunnus
