Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: Register
gu: નોંધણી

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Mapping
gu: મેપિંગ

en: 1
gu: ૧
