Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Query
lv: Vaicājums

en: Mapping
lv: Attiecinājums
