Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Register
mr: नोंदणी

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Settings
mr: संरचना

en: Back
mr: मागे

en: Update
mr: अपडेट

en: Email
mr: ईमेल

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
