Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Submit
ps: ولیګه

en: Settings
ps: امستنې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Configuration
ps: سازول

en: Query
ps: پوښتنه
