Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Update
cy: Diweddaru

en: Phone
cy: ffôn

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Phone number
cy: Rhif ffôn

en: Query
cy: Ymholiad
