Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: Register
ne: दर्ता

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: Email
ne: ईमेल

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: 1
ne: १
