Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Save Settings
sk: Uložiť nastavenia

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Phone
sk: Telefón

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Query
sk: Dotaz

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Customer ID
sk: ID zákazníka
