Drupal OAuth Server ( OAuth / OIDC Provider) - Single Sign On ( SSO ) (8.x-1.22) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: Register
sl: Registracija

en: Submit
sl: Pošlji

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Update
sl: Posodobitev

en: Configuration
sl: Nastavitve
