Octavia (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: all
oc: tot

en: Search
oc: Recercar

en: Help
oc: Ajuda

en: User
oc: Utilizaire

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Bottom
oc: Bas

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Sidebar
oc: Barra laterala

en: Tabs
oc: Onglets

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: Status messages
oc: Messatges de statut

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Highlighted
oc: Mes en evidéncia
