Octavia (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: all
be: усе(ё)

en: Search
be: Пошук

en: Help
be: Дапамога

en: Core
be: Ядро

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў
