Octavia (8.x-1.0-alpha3) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: all
de: alle

en: Search
de: Suche

en: Help
de: Hilfe

en: Core
de: Kernsystem

en: Page title
de: Seitentitel

en: Main navigation
de: Hauptnavigation

en: mobile
de: mobil

en: Status messages
de: Status-Nachrichten

en: Main page content
de: Hauptinhalt der Seite

en: desktop
de: Desktop

en: Site branding
de: Branding der Website

en: tablet
de: Tablet

en: User account menu
de: Benutzermenü

en: widescreen
de: Breitbild

en: fullhd
de: Full HD

en: Bulma settings
de: Bulma-Einstellungen
