Octavia (8.x-1.2) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Home
cs: Domů

en: all
cs: vše

en: Search
cs: Hledat

en: Help
cs: Nápověda

en: Page title
cs: Název stránky

en: Tabs
cs: Záložky

en: Permalink
cs: Trvalý odkaz

en: Main navigation
cs: Hlavní navigace

en: mobile
cs: mobilní

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: User account menu
cs: Menu uživatelského účtu
