Octavia (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Search
gu: શોધ

en: Help
gu: મદદ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Bottom
gu: નીચે
