Octavia (8.x-1.4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: all
ro: toate

en: Search
ro: Căutare

en: Help
ro: Ajutor

en: User
ro: Utilizator

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Sidebar
ro: Bară laterală

en: Tabs
ro: Taburi

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: mobile
ro: mobil

en: Status messages
ro: Status mesaje

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Main page content
ro: Conţinut principal pagină

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: User account menu
ro: Meniu cont utilizator
