Octavia (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: all
eu: denak

en: Search
eu: Bilatu

en: Help
eu: Laguntza

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Bottom
eu: Behean

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: mobile
eu: mugikorra

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
