Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Delete
da: Slet

en: None
da: Ingen

en: Password
da: Adgangskode

en: Label
da: Etiket

en: Url
da: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: User name
da: Brugernavn

en: Machine name
da: Internt navn

en: Web services
da: Web-services
