Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Label
hy: Պիտակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Web services
hy: Վեբ ծառայություններ
