Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: User name
lv: Lietotāja vārds

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Web services
lv: Web servisi
