Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Url
mn: Хаяг

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Web services
mn: Вебны үйлчилгээнүүд
