Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: None
nl: Geen

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Url
nl: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Generic
nl: Generiek

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Web services
nl: Webservices

en: Client id
nl: Klant-ID

en: Azure
nl: Hemels blauw

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
