Odata Client (3.1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: Label
sv: Etikett

en: Url
sv: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: User name
sv: Användarnamn

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Web services
sv: Webbtjänster
