Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: None
de: Keine

en: Password
de: Passwort

en: Label
de: Beschriftung

en: Url
de: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
de: Möchten Sie %name wirklich löschen?

en: Generic
de: Allgemein

en: User name
de: Benutzername

en: Machine name
de: Systemname

en: Web services
de: Web-Dienste

en: Authentication method
de: Anmeldeverfahren

en: Default collection
de: Standardsammlung

en: Client secret
de: Client-Geheimnis

en: Client id
de: Kunden-ID

en: content @type: deleted @label.
de: Inhalt @type: @label wurde gelöscht.

en: Tenant
de: Mandant
