Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: None
he: ללא

en: Password
he: סיסמה

en: Label
he: תווית

en: Url
he: כתובת url

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: User name
he: שם משתמש

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Web services
he: שרותי רשת - Web services
