Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: None
ja: なし

en: Password
ja: パスワード

en: Label
ja: ラベル

en: Url
ja: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: User name
ja: ユーザー名

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Web services
ja: ウェブサービス
