Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Generic
kn: ಸಾಮಾನ್ಯ

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
