Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Label
ku: پێناس

en: Url
ku: به‌سته‌ر
