Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: None
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Url
ta: முகவரி

en: User name
ta: பயனர் பெயர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Web services
ta: வலை சேவைகள்
