Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Parola

en: Label
tr: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: User name
tr: Kullanıcı adı

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Web services
tr: Web hizmetleri
