Odata Client (3.1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: None
uk: Немає

en: Password
uk: Пароль

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Generic
uk: Загальне

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Authentication method
uk: Метод автентифікації

en: Client secret
uk: Пароль клієнта

en: content @type: deleted @label.
uk: матеріал @type: видалено @label.
