Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: None
fi: Ei mitään

en: Password
fi: Salasana

en: Label
fi: Tunnus

en: Url
fi: Osoite

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: User name
fi: Käyttäjän nimi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
