Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Delete
az: Sil

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: User name
az: İstifadəçi adı

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Web services
az: Veb xidmətləri
