Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: None
es: Ninguno

en: Password
es: Contraseña

en: Label
es: Etiqueta

en: Url
es: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Generic
es: Generico

en: User name
es: Nombre de usuario

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Web services
es: Servicios web

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
