Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: None
id: Tiada

en: Password
id: Sandi

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Generic
id: Umum

en: User name
id: Nama pengguna

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Web services
id: Layanan web
