Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Label
pl: Etykieta

en: Url
pl: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Web services
pl: Usługi web
