Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: None
pt: Nenhum

en: Password
pt: Senha

en: Label
pt: Rótulo

en: Url
pt: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: User name
pt: Nome do usuário

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Web services
pt: Serviços web

en: Default collection
pt: Coleção padrão

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
