Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: None
ug: يوق

en: Password
ug: پارول

en: Label
ug: بەلگە

en: Web services
ug: تور مۇلازىمەتلىرى
