Odata Client (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Generic
vi: Chung

en: User name
vi: Tên người dùng

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Web services
vi: Dịch vụ web
