Odata Client (8.x-2.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: None
bs: Nijedan

en: Password
bs: Lozinka

en: Label
bs: Oznaka

en: User name
bs: Korisničko ime
