Odata Client (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: None
fa: هیچ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: شناسه

en: Url
fa: نشانی

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: User name
fa: نام کاربری

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
