Odata Client (8.x-2.0) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: None
fr: Aucun(e)

en: Password
fr: Mot de passe

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Url
fr: URL

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Generic
fr: Générique

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: Machine name
fr: Nom système

en: Web services
fr: Services Web

en: content @type: deleted @label.
fr: Contenu @type : @label supprimé.
