Odata Client (8.x-2.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Web services
gl: Servizos web
