Odata Client (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
